3. 3. 2022 ― INSPIRUJEME 

Můžete být svobodomyslná a procestovat celý svět, milovat svou práci, nebo naopak celý svůj život zasvětit rodině. A dokonce můžete dělat tohle všechno dohromady. Každá žena je jiná, jedinečná. A každý má určitě alespoň jednu takovou jedinečnou ženu ve svém okolí, ať už se jedná o sestru, maminku, babičku, přítelkyni nebo manželku. Popřát k MDŽ můžete dokonce jen sobě samotné, protože víte, že si to zasloužíte.

Rozhodně neplatí, že ženy chtějí jen drahé šperky a luxus. Potěšit můžete i drobností, jako je třeba kvalitní kosmetika nebo maličkost na ozvláštnění interiéru, např. kuchyně.


Je libo trochu inspirace k MDŽ?

Pro udržovatelky rodinného krbu

Vybrat vhodný dárek není vždy snadné. Pokud tápete a máte obavy, že se z kouzelného okamžiku stane spíše trapas, tak jste na správné adrese. Objetím a pusou sice rozhodně nic nezkazíte, ale dárek od srdce bude tou pravou třešničkou na dortu. Navíc můžete popustit uzdu své kreativitě a dotyčnou překvapit. Ukažte, že vám MDŽ není lhostejné.

Ženy jsou většinou ty, které udržují teplo rodinného krbu. Vytvářejí atmosféru, zútulní celý prostor a díky nim můžete nazývat svůj dům opravdovým domovem. Z obyčejného prostoru jsou schopné vytvořit něco jedinečného. Pomoci jim můžou také doplňky, které celkový dojem doladí.

Přestože je opravdový krb snem mnohých z nás, ne všichni pro něj mají vhodné podmínky. Proč nezkusit třeba svíčku s dřevěným knotem, která vyčaruje atmosféru praskajícího dřeva? Pro relax s knihou a šálkem čaje jako dělané!

Některé ženy jsou naopak orientované spíše na vůně. Přesně těm bude vyhovovat aromalampa, s jejíž pomocí vytvoří dokonalé prostředí podle životního stylu Hygge. Vůně domova je jen jedna, tak ať to stojí za to.

A nakonec, ženám se někdy říká chodící andělé, tak proč nedarovat drátěného andílka, který by jim to připomněl?


Svíčka s dřevěným knotem Litsea Cubeba


Pro královny kuchyně

Ne všechny ženy rády vaří a raději svůj čas využívají jinde. Avšak pro ty, které svou kuchyň nazývají svým osobním královstvím, jsou tu hrníčky a misky, díky kterým bude jejich stolování dokonalé. Líbí se vám zvířecí motivy, nebo naopak minimalismus? Na výběr máte nepřeberné množství, ze kterého si vybere úplně každý.

A pokud víte, že obdarovaná je milovnicí čaje, zkuste vybrat dárek z čajových souprav, které tvoří dokonalý pár třeba s tímto vynikajícím zeleným čajem s rakytníkem.


Porcelánová čajová souprava Timea


Co udělá radost každé

Pokud hledáte nějaký univerzální dárek k MDŽ, jistě vás potěší nabídka luxusních mýdel a koupelových solí. Tajemství je v tom, že se ženy rády nechávají hýčkat. A co může být lepšího než relaxační koupel po těžkém dni? Třeba zrovna meduňková, ta má totiž zklidňující účinky. Také můžete jít na jistotu a koupit levandulové mýdlo, které je tak trochu klasika mezi mýdly. Na oblíbenosti mu to ale neubírá. Skvěle zahání úzkost a navodí duševní pohodu.

A jelikož jsou ženy ve své podstatě mlsné (i když to samozřejmě nepřiznají), můžete je zkusit obdarovat nějakou neobvyklou dobrotou, jako je třeba hroznové želé. Připomíná džem z hroznového moštu a skvěle se dá kombinovat třeba s palačinkami.

Velká kazeta Magistra Meduňka


Takže žádný stres, ale kup to ještě dnes

Nezapomeňte, že dárek může být sebelepší, ale když ho špatně zabalíte, ztrácí tak trochu na kvalitě. Papírové tašky to jistí, ale pokud si chcete dát záležet, kupte dárek včas a dejte si práci i s balením a celkovým designem.

Pak už zbývá jen čekat na tu kouzelnou chvíli, kdy té výjimečné ženě předáte dárek a prozradíte jí, čím je výjimečná pro vás. Zkrátka, pojďte udělat radost sobě i svým blízkým a vyberte si z naší nabídky. MDŽ je důležitý pro všechny ženy. A vy, ženy, buďte na to hrdé a popřejte i sobě. Je to přece i váš den.


Cooldecor