12. 4. 2022 ― INSPIRUJEME

Možná, že už přemýšlíte nad tím, čím letos koledníky potěšit. Co třeba něco na zub nebo drobnost pro radost? A co víc, myslet přece můžete i na sebe. S novými jarními dny je třeba dbát také na odpočinek a zrekapitulovat výsledky své práce. Proč se po zimě neodměnit hezkým velikonočním dárkem? Buďte originální a vybírejte srdcem.

Hody, hody, dej se do pohody. A to nejen o Velikonocích

My to vidíme úplně jasně. Není třeba kupovat obří dary a jezdit na drahé dovolené. Podstatné je, že někomu uděláte radost. Prostě jen tak, ani k tomu nemusíte mít důvod. S Velikonocemi si to opět trochu připomínáme. Rodina se sejde v hojném počtu, společně se peče beránek a mazanec a také se pracuje na zahrádce. Zkrátka a dobře, děláte věci společně a společně o něco usilujete. Poděkujte ostatním menším velikonočním dárkem a inspirujte se naším výběrem.

Čajomil nebo kávomil? Buďte klidně obojí!

Tak tenhle věčný boj úplně chápeme. Jeden zbožňuje kafe, druhý zase čaj. A nemůžou se domluvit, co je lepší. My jedeme za oba týmy. Co takhle to zkusit stejně? Máte chuť vyzkoušet na Velikonoce něco nového?

  • Pro milovníky kávy: Určitě znáte ten pocit prvního doušku ranního kafe, kdy se vám energie doslova vlije do žil. Kafe je prostě život. Ale aby to stálo za to, je třeba zvolit kávu opravdu kvalitní. Vydejte se za exotikou a vychutnejte si například zrnkovou kávu Keňa, která voní po ovoci oslazeném čokoládou. Z mletých káv by vás potom mohla zaujmout 100% arabika s příchutí smetany a jemné čokolády, díky čemuž máte pocit, jako byste jedli lahodné tiramisu.
  • Pro milovníky čaje: Šálek výborného čaje dokáže zachránit sebehorší den. Správně zvolený čaj umí uklidnit i nabudit. Záleží, co od něho vlastně očekáváte. Fanoušky zeleného čaje, který má mimochodem skvělé detoxikační účinky, může zaujmout kombinace s rakytníkem. Ten dokáže ochránit váš organismus a podpoří vaši imunitu, což se v jarním sychravém počasí určitě hodí. Pokud sázíte spíš na klasiku a máte raději ovocné čaje, jistě se rádi vrátíte do dětských let, kdy jste jezdívali za babičkou na prázdniny. Bezinky, jablíčka, jeřabiny a další bobulovité ovoce najdete v čaji Babiččina zahrádka.

Široká nabídka ochucených mletých káv


Pro nenapravitelné mlsouny

Proč nevyzkoušet něco neobvyklého? Velikonoce k tomu přímo svádí, jelikož se hoduje ve velkém. Čokoláda už nikoho nepřekvapí, ale co třeba takové hroznové želé jako velikonoční dárek? Vyrábí se z odkaleného moštu, takže vám můžeme zaručit, že je nealkoholické. Konzistencí připomíná džem a chutí zase hroznový mošt. Výhodou je, že je neskutečně variabilní – hodí se k dezertům, na chleba i k sýrům a uzeninám. Stále nevěříte? Přesvědčte se s hroznovým želé Ryzlink rýnský nebo Cuvée bellus.

Hroznové želé – sladké potěšení z jižní Moravy


Přivolejte jaro i do své kuchyně!

Žijete v bytě, a přesto byste si doma přáli mít rozkvetlou zahradu plnou květin? Stačí říct. Není nic lehčího než si zakoupit espresso šálek s podšálkem z kvalitního bílého porcelánu, který se může pyšnit vzorem s nádhernými květy růží a drobným ptáčkem. Pro tu pravou jarní náladu jako dělaný!

Ať je bláto, nebo zima, žlutá bude vždycky prima. A víte proč? Je zkrátka neskutečně pozitivní. Přineste si kousek slunce s sebou domů. Žlutá miska s převážně květinovými motivy bude chloubou vaší kuchyně a vykouzlí vám úsměv na tváři, kdykoli se na ni podíváte. Vychutnejte si svůj oblíbený čaj opravdu stylově.

Chystáte se pro koledníky upéct perníčky jako velikonoční dárek? Co takhle darovat je opravdu originálně? Plechová dóza je dostatečně pevná a kromě toho se může chlubit roztomilým zajícem, který vypadá, že už už vyskočí a uteče. Vůbec se nebudeme divit, pokud si ji budete chtít raději nechat ve své kuchyni. Můžete do ní uložit všechny své drobné poklady nebo si z ní udělat tajnou skrýš na bonbóny.

Nádherné květinové misky Daisy


Udělejte si to podle sebe a vyberte originální velikonoční dárek

Tak co, jste připraveni na Velikonoce? Není to nic složitého. S úklidem to nepřehánějte, s rodinou si dejte nějaký dobrý čaj a k tomu něco na zub. Pro opravdu neopakovatelnou atmosféru nezapomeňte na malý dáreček, kterým můžete říct, co pro vás dotyčný či dotyčná znamená. Podívejte se na naši nabídku, kde jistě vyberete ten pravý. A my vám přejeme krásné Velikonoce plné pohody a štěstí.


Cooldecor