Začalo to nenápadně, v malém krámku s obloukovou výlohou i dveřmi na hlavním mikulovském Náměstí. Právě tam jsme v roce 2000 otevřeli obchod Decor. Náš sortiment se postupně rozšiřoval a proměňoval, ale jádrem byly vždy kvalitní sypané čaje, výběrová zrnková káva, oříšky na váhu, svíčky, hrnky a dárkové předměty.

Po více než 20 letech už víme, čím lidem udělat radost. Příjemnou atmosférou obchůdku plnou barev a vůní. Úsměvem a ochotou. Pečlivým výběrem zboží. Spolupracujeme i s lokálními keramickými dílnami, výrobci svíček a umělci i s menšími dodavateli, abychom vám stále přinášeli nevšední produkty, které jinde nekoupíte. Mezi naše zákazníky patří Mikulovští, ale i turisté z různých koutů Česka a Evropy. Mnozí z nich se do prosluněného města pod Pálavou často vrací a návštěvu obchůdku na Náměstí berou jako součást rituálu.

Chceme s vámi radost z pěkných věcí a lákavých dobrot sdílet i v online světě, protože životní okolnosti ne vždy dovolují osobní návštěvu našeho oblíbeného obchodu. Proto jsme v roce 2021 založili e-shop cooldecor.cz. Věříme, že se nám povede naši známou pohodu a vstřícnost přenést i sem.

Nenašli jste svůj oblíbený čaj, pro který si pravidelně chodíte do Decoru? Dejte nám chvilku, nabídku stále rozšiřujeme. Na e-mail info@cooldecor.cz nám můžete napsat, co byste v e-shopu uvítali. Nebo své připomínky a nápady. Jsme rádi, že tu jste.