Máme s dárky zkušenosti více než 20 let

Obchůdek Decor na Náměstí 14 v Mikulově se místním zákazníkům i turistům otevřel v roce 2000. Více než 20 let jsme tu pro ně s širokým sortimentem dárkového zboží, svíček, přírodní kosmetiky a především se sezónní nabídkou čajů, kávy a sušených plodů.

Naši zákazníci se k nám rádi vracejí, chtějí znovu zažít příjemnou atmosféru krámku, popovídat si, nasbírat inspiraci, čím by potěšili svou rodinu a přátele. Prozradíme jim, který čaj je nejpopulárnější, která čajová souprava se hodí pro jakou příležitost nebo u které svíčky se budou cítit jako u táboráku v přírodě. Zakoupené dárky jim zabalíme tak nápaditě, že obdarovaný nebude chtít překvapení ani vybalit, aby tu krásu nepotrhal.

Na základě dlouholetých zkušeností proto vybíráme pro e-shop – a tedy i pro vás – to nejlepší a nejoblíbenější zboží. A abyste nepřišli o rady, založili jsme blog, který bude vaším užitečným průvodcem po světě dárků.Vyzvednutí zboží zdarma

Pokud bydlíte v Mikulově a okolí nebo jste v nádherném historickém městě pod Pálavou na výletě či dovolené, využijte možnost vyzvednout si v našem obchůdku svou objednávku zdarma. Ušetříte na poštovném a můžete si vybrat z našeho sortimentu další produkty, které zatím v e-shopu nemáme. Případně vám zboží rovnou dárkově zabalíme.Regionální hand made výrobky

Staňte se naším pravidelným zákazníkem a nechte se při každé návštěvě překvapit něčím novým. Existují stálice v naší nabídce, které pro vás objednáváme znovu a znovu, ale zároveň hledáme stále nové zboží, dodavatele, sledujeme trendy. Pečlivý výběr, originální skladba sortimentu, netradičnost, vkus – to je naše heslo.

Naše zboží nepochází jen z velkoobchodu. Spolupracujeme i s lokálními keramickými dílnami, výrobci svíček a umělci i s menšími dodavateli, abychom vám stále přinášeli nevšední produkty, které jinde nekoupíte.

Dejte svému nákupu místní rozměr. Vyberte si například:
– plecháčky od pražské firmy Smaltum s originálními obrázky výtvarnice Markéty Novotné
– keramika z ateliéru Ceralum z Poustky u Frýdlantu
– porcelán od firmy Srdeční záležitost z Liberce
– mýdla a přírodní kosmetika od firmy Boemi z Chrustenic u Berouna
– ručně odlévané svíčky z přírodního vosku od firmy Aromka z česko-polského pohraničí
– a mnohem vícIndividuální přístup k zákazníkům

Obchůdek Decor i e-shop Cooldecor nejsou xtá pobočka velké firmy, ale téměř rodinný podnik s přátelskou atmosférou a individuálním přístupem k zákazníkům. Viděli jste ve výloze našeho obchodu hrnek, který vás zaujal, ale v e-shopu ho nemáme? Přejete si větší množství určitého zboží, než máme na skladě? Objednávku jste omylem odeslali dvakrát? Stačí napsat nebo zavolat, určitě se domluvíme. Jsme zkušení obchodníci, kteří umí zákazníkům vyjít vstříc.