Svůj cool balíček si můžete 

nechat doručit domů (nebo třeba do kanceláře) kurýrem PPL nebo DPD, 

vyzvednout v nejbližší Zásilkovně,

převzít v obchodě Decor, Náměstí 14, Mikulov.

Zboží, které máme skladem, odešleme co nejdřív (obvykle do 2 pracovních dnů). V případě, že si vyberete platbu převodem na účet, zásilku odešleme ihned poté, co bude vaše platba připsána na náš účet. 

PPL/DPD

Doručení balíčku do ČR o hmotnosti do 5 kg službou PPL 120 Kč
Doručení balíčku do ČR o hmotnosti do 5 kg službou DPD 135 Kč

Doručení balíčku na Slovensko o hmotnosti do 5 kg službou PPL/DPD 250 Kč

Přepravce PPL/DPD vám doručí balíček na adresu zvolenou v objednávce. V předstihu dostanete avízo SMS i e-mailem o termínu jeho doručení. Svůj cool balíček můžete sledovat na webu PPL nebo DPD.

Zásilkovna

Doručení balíčku do ČR o hmotnosti do 5 kg s délkou do 70 cm službou Zásilkovna 90 Kč

Při objednávce si zvolíte pobočku Zásilkovny, kde si chcete balíček vyzvednout. Po jeho doručení na vybrané výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle do 7 dnů si pro něj můžete osobně zajít nebo někoho poslat. Stačí mít s sebou heslo. Svůj cool balíček můžete sledovat na webu Zásilkovny. Upozornění: Při vyšší hmotnosti než 5 kg zvolte prosím dopravce PPL nebo DPD, případně vám bude naúčtována cena dopravy dle aktuálního ceníku Zásilkovny. Rohožky balíme naplocho, pokud jsou delší než 70 cm, zvolte prosím dopravce PPL nebo DPD, případně vám bude naúčtována cena dopravy dle aktuálního ceníku Zásilkovny. Objednáváte-li křehké zboží (porcelán, keramika, sklo), nabídne vám náš systém jen dopravce PPL nebo DPD, protože Zásilkovna neumožňuje zasílat rozbitné předměty (při poškození nelze uplatnit reklamaci).

Osobní odběr v Mikulově

Vyzvednutí cool balíčku zdarma

Svůj cool balíček můžete převzít v našem obchodě Decor na Náměstí 14 v Mikulově. Máme otevřeno ve všední dny od 8.30 do 17 hodin a v sobotu od 9 do 12 hodin. Pro aktuální informace sledujte Facebook obchodu. Můžete platit hotově i bezhotovostně (kartou, mobilem nebo jak je libo).