20. 7. 2022 ― INSPIRUJEME

Co nejvíce obdivujete na dětech? My jejich smích, radost, spontánnost a fantazii. Dětský svět je prostě kouzelný a každý dospělý by si alespoň na chvilinku přál zase vidět svět jejich očima. Oslavte tento den se vší parádou, přichystejte dobroty a připravte děckám nezapomenutelné zážitky!

Na Den dětí objetí? A taky super dárek k tomu

Ať je jim deset, nebo třeba padesát, pořád jsou to něčí děti. Jak se říká, na věku přece nezáleží. Překvapte svého syna nebo dceru na Den dětí drobným dárkem, který jim připomene, jak moc vám na nich záleží. Přidejte objetí, pusu a nezapomeňte dodat i nějaké to životní moudro, ať je doma veselo. Jestliže stále tápete, čím své blízké potěšit, není nic jednoduššího, než se podívat na náš výběr inspirace.

Kvalitní čaje pro malé i velké

Pít čaj se učíme už od dětství. Proč neodměnit na Den dětí svou ratolest chutným a kvalitním čajem? Zapomeňte na pytlíkové čaje, které jsou mnohdy bez chuti. V čaji Karkulčin košík najdete samé dobré věci, jako jsou rozinky, sušené bezinky, letní jablíčka, květy ibišku, černý rybíz a spousta dalšího bobulovitého ovoce. Karkulka přece ví, co je dobré. Věříme, že tento čaj by zachutnal i vlkovi.

Pro většinu dětí jsou také v červnu hlavním tématem blížící se prázdniny. A kde že vznikají ty nejlepší prázdninové vzpomínky? No přece u babičky! Kupte dětem čaj Babiččina zahrádka, ve kterém najdete jen to nejlepší. Je to totiž vitaminová bomba, což ocení nejeden rodič. Na slaďoučkých jablíčkách spolu ibiškem, jeřabinami, červenou řepou a bobulovitým ovocem si pochutná opravdu každý.Široký sortiment ovocných čajůNěco na drobné poklady

Možná že i vy jste jako malí ukrývali své drobnosti, aby je nikdo nenašel. Vsaďte na jistotu a zvolte jako dárek ke Dni dětí úložnou dózu, do které se dá schovat nejedno tajemství. Vybrat si můžete z množství převážně veselých motivů. Tak která bude ta pravá?

Dívkám se určitě budou líbit zvířecí vzory, které jsou prostě věčné. Plechová dóza s motivem roztomilé lišky určitě potěší nejednu slečnu, dózička s dovádějícími pandami je zase rozesměje. Kluci mají většinou rádi něco „drsnějšího“, takže přesně pro ně je tu motiv magnetofonové kazety v retro duchu.

Plechové dózičky pro dětské pokladyHrnky, kam se podíváš

K pořádné zásobě čajů by to chtělo i nějaký pěkný hrneček, co říkáte? A protože se mezi zvířaty pohybuje tolik jedinečných modelů, byla by škoda je nedat i na hrnek. Děti zvířata milují, a o to víc, když dělají nějaké vylomeniny. Jako třeba beránek, co jezdí na skateboardu. A proč taky ne? Tento jedinečný porcelánový hrnek okouzlí každého, kdo má trochu fantazie. O něco umírněnější je pak velký hrnek, který se může pochlubit roztomilými teriéry ve svátečním oblečení.

Pokud hledáte něco nápaditějšího, než je klasický hrnek, kupte plecháček. Smaltované plechové hrníčky jsou lehčí a odolnější, takže z nich mohou pít i menší děti. Navíc máte jistotu, že se jen tak nerozbijí. Vybrat si můžete z několika motivů zvířat, od veselé kočky až po zvědavou žirafu.

Malý, maxi, porcelánový nebo smaltovaný?Buďte v předstihu a vyberte ke Dni dětí dárek, který potěší!

S našimi nejmenšími je to občas jako na houpačce. Jsou dny, kdy dokážou pořádně zlobit, na druhou stranu jim vše odpustíte, jakmile se na vás usmějí. Dopřejte jim na Den dětí trochu toho zlobení a rošťáren, vymyslete pro ně překvapení ve formě her a kupte jim drobnost, ze které budou mít opravdovou radost. A nezapomeňte i na své větší děti, protože i ty si zaslouží malou odměnu a připomínku, že se na vás stále mohou kdykoli obrátit.

Jestliže chcete vybrat dárek, který má duši, podívejte se na naši nabídku. Pak už jen stačí čekat na ten kouzelný den, kdy se v dětském světě dějí zázraky.


Cooldecor